16 Nisan 2021
  • Bursa10°C
  • Ankara9°C
  • Bingöl6°C
  • İstanbul10°C
  • Van3°C
  • Kars1°C
  • Ağrı3°C
  • Muş3°C

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN AMACI AİLESİZ, SAPKIN FUHUŞ TOPLUMUDUR!

Şehir dışında çalışan Emre Ç. karısına sürpriz yapmak için evine habersiz gelince kadının eve bir erkek aldığını görüyor. devamı haberimizde...

İstanbul Sözleşmesi'nin amacı ailesiz, sapkın fuhuş toplumudur!

11 Mayıs 2020 Pazartesi 21:01

Şehir dışında çalışan Emre Ç. karısına sürpriz yapmak için evine habersiz gelince kadının eve bir erkek aldığını görüyor. Çocuğu yan odada uyurken diğer erkeğin de yarı çıplak biçimde diğer odada olduğunu görüp durumu cep telefonuyla kaydedip kendi Facebook sayfasından yayınlıyor.

İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı kanun nedeniyle bundan sonra olacak şeyler:

1) Boşanma davasına delil olarak sunacağı bu görüntüler, rıza dışı çekildiği için "hukuk dışı elde edilmiş delil" olarak kabul edildiğinden tazminat istemi reddedilecek.

2) Boşanma davası sürerken bu kadına iştirak nafakası ve boşandıktan sonra da yoksulluk nafakası ödeyecek.

3) Çocuğun velayeti kadına verilecek ve erkek çocuk için de bu kadına ayrıca iştirak nafakası ödeyecek.

4) Kadın beyanını esas alan 6284 sayılı kanunun 8/3 maddesindeki "Şiddetin uygulandığı hususunda delil ve belge aranmaz." hükmü gereceğince bu kadın şiddet gördüğünü iddia edip mağdur adam aleyhine tedbir kararı çıkartacak ve bunu delil olarak kullanacak.

5) Kadın ve kadının eve aldığı erkek TCK 134/1 "Özel Hayatın Gizliliğini İhlal" maddesinden aldatılan ve mağdur edilen adam hakkında ayrı ayrı suç duyurusunda bulunacak bunlar davaya dönüşecek ve zaten mağdur olmuş adam iki ayrı dosyadan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

Birileri kadına şiddet mi var diyordu? Feminist terör örgütlerinin yalanlarına kanmayın. Şiddetin en temel nedeni, pozitif ayrımcılık adı altında kadınlara sınırsız özgürlük ve sınırsız iftira atma olanağı tanıyan, fuhuş toplumu üretmeyi amaçlayan İstanbul Sözleşmesi ve ona dayalı çıkarılan 6284 sayılı iftira kanunudur!

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN AMACI AİLESİZ, SAPKIN FUHUŞ TOPLUMUDUR!

Feminizm'in bilerek bilmeyerek arkasından giden, kadına pozitif ayrımcılık zırvalarını destekleyen herkes fuhuş toplumu üretme projesinin piyonlarıdır!

Kadına ve LGBTİQ+ topluluklarına pozitif/erkeğe daima negatif ayrımcılık yapan, ailelerin parçalanmasına, eşcinselliğin yayılmasına ve toplumun çürümesine yol açan İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı iftira kanunu iptal edilmelidir.

Evliliklerde zina, suç olarak tanımlanmalıdır

Yorumlar
UYARI: Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.